Novinkový souhrn #1

Je to již nějaký pátek od doby, kdy jsme vás naposledy informovali o změnách a jako vedení projektu HYPEN.cz si myslíme, že je naší povinností naše hráče pravidelně informovat o proběhlých změnách a o funkcích na kterých momentálně pracujeme. Tak let's do it right away!

 

Jak jsme již v posledním oznámení na našem Discord serveru zmínili, vyvíjíme náš vlastní systém statistik. Od založení jsme sami sobě a všem ostatním slíbili jedno… a to unikátnost. Nejsme ochotní se spokojit s průměrnou funkčností a už vůbec nechceme používat to, co používají všichni ostatní. Jsme si vědomi toho, že statistiky jsou v dnešní době považovány za jeden z hlavních pilířů kvalitních serverů, a proto si na vývoji dáváme opravdu záležet a již brzy přijdeme s něčím velkým.

 

Seznam provedených úprav seznamu níže.
Web:

 • “Nejnovější příspěvky” jsou dočasně nahrazeny za “Nejnovější tresty”.
 • Byla přidána specifická pravidla pro jednotlivé servery.

 

Všeobecné úpravy:

 • WSka se dočkala lokalizace a jsou nově přeložené i do EN jazyka.
 • Anti-AFK se dočkalo EN překladu.
 • Byl přidán příkaz !stickers, který otevře menu pro aktuální zbraň. Do této doby byly samolepky dostupné pouze WS menu.
 • Advert plugin nyní zobrazuje správně přeložené zprávy i poté co si jazyk změníte pomocí příkazu !lang/!language.
 • Spawn Protection nyní aplikuje na hráče glow v případě, že je spawn protection aktivní.
 • Prodleva mezi advert zprávami byla zvýšena z 30 sekund na 1 minutu.
 • Bylo přidáno 10 nových písniček do Round End Sound. (x)


Sniper War úpravy:

 • Na server byl přidán AutoBhop.
 • Z důvodu AutoBhopu byl zredukovaný DMG nože o 80%.
 • Desert Deagle má nyní pouze 1náboj v zásobníku.
 • Desert Deagle nyní hráči obdrží na každé mapě.
 • Zredukovaný Spawn Protection čas na 3 sekundy. (x)


Surf Combat:

 • Zredukovaný Spawn Protection čas na 12 sekund.
 • Byla odstraněna kolize hráčů (no block).
 • Byla odstraněna zóna v Buyzone.

 

Závěrem bychom chtěli všem poděkovat za trpělivost, konstruktivní kritiku a nápady, které zlepší herní zážitek. Pokud se chcete stát součástí našeho týmu, neváhejte nás kontaktovat na našem Discord serveru.

tým Hypen.cz